Wakawai

Dobročinná platforma Wakawai si klade za cíl zjednodušit systém darování. Vytvořili jsme logo, vizuální identitu, propagační materiály nebo třeba návrh aplikace. To vše ve výrazném a hravém stylu jak se na takto pozitivní myšlenku sluší a patří.

Logo

Slovo Wakawai znamená v maorštině vlna, vibrace. A tyto „pozitivní vlny", které platforma šíří, jsme chtěli přenést i do loga.

Výsledkem je jednoduchý a rozpoznatelný symbol, který tvoří tři stejné tvary připomínající srpek měsíce. Ty jsou uspořádány do tvaru překlápějící se vlny, která symbolizuje efekt a sílu, které dobročinnost má.

wakawai-logo
Perfect_Binding_Brochure_Mockup_5-1
Free-Keyboard-With-Tablet-Mockup-1

Propagační materiály

Na začátku každého projektu je nejdůležitější úspěšně prodat svou myšlenku. A právě s tím Wakawai pomáháme. Vytvořili jsme prezentace a brožury, které jasně a srozumitelně vysvětlují fungování platformy. Vše je dopněno o nápadité ilustrace.

Aplikace

Máme na svědomí také prvotní návrh uživatelského rozhraní mobilní aplikace Wakawai.

Inspiraci jsme si vzali od sociálních sítí, kterým se Wakawai svým fungováním velmi podobá. V aplikaci tak najdete typickou "zeď" s příspěvky neziskovek, pokročilé vyhledávání a osobní profil se statistikami. Samozřejmostí je možnost darovat na pár kliknutí.

mockup-three-iphones

Další projekty

prime-footer-image

Máte chuť jít do toho s námi?
Tak bezva, ozvěte se!

info@primestudio.cz
739 103 819

Jindřišská 20
110 00 Praha 1