Group-IPS

Pro mezinárodní project managment společnost Group-IPS dlouhodobě zpracováváme veškeré vizuální materiály. Na svědomí máme také webové stránky nebo nejnověji i novou vizuální identitu.

Korporátní identita, dokumenty

Jako mezinárodní společnost operující ve více než 10 zemích, Group-IPS má promyšlený systém procesů. Pro tyto účely jsme navrhli potřebné dokumenty, které jsou elegantní a zároveň přehledné.

Samozřejmostí jsou další materiály jako vizitky nebo hlavičkový papír, bez kterých se žádná firma podobné velikosti zkrátka neobejde.

stationery-edit-1
Square_Trifold_Mockup_4

Marketingové materiály

Pro Group-IPS také pravidelně tvoříme brožury a jiné tiskové materiály. Ty slouží většinou jako propagace společnosti na veletrzích, spousta materiálů ale vzniká i pro interní účely. 

Všechny výtvory držíme v konzistentním a jednoduchém vizuálu, abychom zaručili, že Group-IPS bude mít jedinečný styl, který ji odliší v konkurenci ostatních.

mockup-macbook-2

Webové stránky

Díky širokému záběru společnosti bylo potřeba na web dostat opravdu velké množství informací. Největší pozornost jsme proto věnovali logické struktuře obsahu a snažili se o co nejjednodušší, elegantní vzhled.

wankel

"Wankel"

Dlouho jsme hledali, jakým grafickým prvkem vyjádřit všechno, co Group-IPS představuje – odvětví, služby, země, lidé... Potřebovali jsme prvek, který bude jasně rozpoznatelný, dostatečně jednoduchý a se kterým se lidé ve firmě dobře ztotožní. 

Po nesčetném množství pokusů nejlépe fungoval tento abstraktní symbol. My v Prime mu říkáme "wankel" a jeho jednotlivé vrstvy představují strukturu společnosti. Zároveň tvoří šipku jako symbol vizionářského myšlení.

Další projekty

prime-footer-image

Máte chuť jít do toho s námi?
Tak bezva, ozvěte se!

info@primestudio.cz
739 103 819

Jindřišská 20
110 00 Praha 1